close
logo

ضربه گیر و درزگیر

ضربه گیر و درزگیر

 

 

ضربه گیر شیشه چیست؟

ضربه گیر وسیله ای از جنس پلاستیک فشرده است که بر روی درب های کشویی قرار میگیرد تا مانع برخورد درب با درب روبرویی شود و از شکستن ناگهانی شیشه سکوریت خودداری کند.استفاده از درزگیر برای مقاوم تر بودن و قابل اطمینان بودن شیشه توصیه میشود.ضربه گیر قابلیت نصب بر روی درب های ریلی و کشویی و همچنین درب های استوپی را دارد. ضربه گیر های شیشه سکوریت, برای پرکردن درز بین درب شیشه سکوریت و شیشه و یا درب سکوریت با دیوار و یا درب سکوریت با فریم قرار میگیرند. ضربه گیر ها در دو ارتفاع 220 سانتیمترو در 250 سانتیمتر در بازار موجود میباشند.

 

درزگیر های روبه جلو یا درزگیر های استوپی برای درب های لولایی و استوپی کاربرد دارند.کاربرد استفاده از درزگیر ها ی روبه جلو جلوگیری از ورود گردوخاک و پر کردن فضاهای درب و شیشه می باشد.جنس این درزگیر ها از پلاستیک فشرده وشفاف میباشد.  ارتفاع این محصول 220 سانتیمتر میباشد و به راحتی بر روی شیشه ها بدون محدودیت نصب میشود.

 

 

درزگیر شیشه چیست؟

از درزگیر های شیشه برای پر کردن فاصله بین دو شیشه، ممانعت از ورود هوای سرد و خروج هوای گرم و ... استفاده می شود.
استفاده از درزگیر های شیشه سکوریت دارای مزیت هایی است که استفاده از آن ها را بر روی شیشه های سکوریت لازم می کند. افزایش ایمنی و بالا بردن سطح این نوع شیشه ها در بهینه کردن مصرف انرژی از جمله موارد مهم به شمار می آید. درز گیر هایی با عنوان درز گیر رو به کنار در درب های کشویی و ریلی کارآیی دارند. این درزگیر ها دارای لبه های 3 سانتی متری می باشند. با استفاده از این نوع درزگیر از ورود گرد و خاک و نفوذ هوای سرد به درون ساختمان جلوگیری می شود. با استفاده از درزگیر احتمال آسیب دیدن شیشه سکوریت یا به اصطلاح لب پر شدن آن تا درصد بسیار بالایی کمتر می شود.

درز گیر هایی که برای شیشه های سکوریت استفاده می شوند برای اینکه ظاهر شیشه را بد نما نکنند از نوع پلاستیکی و شفاف ساخته می شوند. استفاده از درزگیر های نامرغوب و بی کیفیت باعث می شود که درزگیر ها بعد از مدتی ظاهر خود را از دست بدهند بد رنگ و بد نما شوند که در این صورت باید حتما تعویض شوند.
درزگیر هایی که با عنوان درزگیر استوپی و یا رو به جلو مورد استفاده قرار می گیرند مخصوص درب های لولایی و استوپی است. این نوع از درزگیر ها با طول 20 سانتی متر ساخته می شوند و به راحتی روی شیشه نصب می شوند.

 

مزایای درزگیر شیشه 

  • مقاومت تا دماهای مثبت و منفی 150 درجه سانتی گراد
  • ممانعت از خوردگی و لب پر شدن شیشه سکوریت
  • نصب سریع و آسان
  • دارای استاندارد های لازم و ...

ثبت نظر

برای مشاوره تماس بگیرید.آلوم فرم

 

 

راه های ارتباطی با آلوم لند

 

 

تلفن های تماس :

 

 09122645327  

09123794374 

 

 

___________________________

 

آدرس آلوم لند :

 

سه راه آدران، به سمت شهریار،

شهرک صنعتی زواره ای

 

 

___________________________

 

درباره  آلوم لند :

 

ما توانایی تولید انواع مقاطع و پروفیل آلومینیوم درجه یک  در مقیاس انبوه و با بالاترین کیفیت در کوتاهترین زمان را داریم

 

 

___________________________

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد