close
logo

پروفیل آلومینیوم ریلی

پروفیل آلومینیوم ریلی

 

 

پروفیل آلومینیوم ریلی به دلیل کاربرد های فراوانی که دارد به صورت وسیعی تولید میگردد و به همان اندازه مصرف میشود و با توجه به شکل مقطع ,کاربرد نهایی مختلفی دارد. از جمله ویژگی های پروفیل آلومینیوم : هدایت کننده حرارتی بالا , استحکام, و وزن سبک آن می باشد که این امر موجب مصارف گوناگون در کالاهای مصرفی امروزی میگردد. پروفیل آلومینیوم در صنایعی نظیر, صنعت ساختمان ,معماری و ... کاربرد فراوانی دارد.

آلومینیوم فلزی دارای قابلیتهای متفاوتی است. فلز آلومینیوم دارای استحکام بالا و مقاومت فراوان در برابرپوسیدگی و اکسید شدن می باشد. این خاصیت فوق العاده سبب محبوبت آن در برابر سازندگان قطعات برای تولید از جمله ریل های آلومینیومی جلب شده است.

 

پروفیل آلومینیوم ریلی متحرک

 

پروفیل آلومینیوم ریل متحرک معمولا برای سقف گلخانه ها و استخر ها به صورت اختصاصی تولید میشود . پوشش های سقفی معمولا با ضخامت و رنگ های متفاوتی از ورق های پلی کربنات ساخته میشوند. مزیت استفاده از این نوع پوشش ها حالت پذیری و ضخامت آن در برابر اشعه خورشید و دیگر موارد میباشد.

 

ریل سکوریت

 

 یکی دیگراز مهمترین ابزار و یراق آلات کاربردی برای باز و بسته شدن درب, شیشه سکوریت ریلی و کشویی می باشد.ریل شیشه سکوریت به دلیل مقاومت بالا و تداوم در استفاده از آن, بیشتر از سایر یراق آلات شیشه در معرض فرسودگی قرار میگیرد.بنابراین بهتر است در هنگام انتخاب ریل شیشه, از ریل های با کیفیت و  از نوع آلیاژ مقاوم استفاده کنیم. ریل شیشه سکوریت در شکل ها و انواع مختلف و همچنین جنس های متفاوت توسط برند های داخلی و خارجی تولید میگردد. از ریل شیشه سکوریت در هر مکانی از درب های شیشه سکوریت استفاده میشود . امروزه انواع متفاوتی از ریل ها در بازار, برای درب های شیشه ای موجود می باشدکه انواع مختلف آن شامل ریل اسپایدری و ریل فکی شیشه سکوریت و ... می باشد.

 

ریل آلومینیومی کمد دیواری

 

 در خانه های کوچک و بزرگ امروز دسترسی به وسایل داخل کمد دارای اهمیت بسیاری می باشد. استفاده از ریل درب های کمد دیواری بهترین راه دسترسی آسان برای باز و بسته شدن کمد ها می باشد. ریل های کمد بر اساس نوع کمد و فضایی که اشغال میکند انتخاب میشود .

 

 

چرا پروفیل شیاردار به عنوان ریل استفاده میشود؟

 

پروفیل شیاردار آلومینیوم با استفاده از یراق آلات مناسب میتواند به صورت ریل مورد استفاده قرار گیرد. پروفیل شیاردار آلومینیوم پروفیلی است که بسیار کاربرهای فراوانی دارد . پروفیل های شیاردار قابلیت استفاده در سایر کاربرد ها به جز ریل را هم میتواند داشته باشد. به این ترتیب میتوانید از این پروفیل ها با کاربرد ها و مصارف گوناگون استفاده کنید . از مزایای استفاده از پروفیل شیاردار به عنوان ریل, میتوان با اتصالات پروفیل شیاردار ,ریل های خود را به قطعات سازه های مورد نظر خود متصل کنید.

 

 

قیمت پروفیل آلومینیوم ریلی

 

قیمت این پروفیل ها با توجه به ابعاد و مدل های انتخابی و حتی نوع آلیاژ متفاوت هستند. اگر برای خرید پروفیل آلومینیوم ریلی نیاز به مشاوره دارید با آلوم لند در تماس باشید.

 

 

ثبت نظر

برای مشاوره تماس بگیرید.آلوم فرم

 

 

راه های ارتباطی با آلوم لند

 

 

تلفن های تماس :

 

 09122645327  

09123794374 

 

 

___________________________

 

آدرس آلوم لند :

 

سه راه آدران، به سمت شهریار،

شهرک صنعتی زواره ای

 

 

___________________________

 

درباره  آلوم لند :

 

ما توانایی تولید انواع مقاطع و پروفیل آلومینیوم درجه یک  در مقیاس انبوه و با بالاترین کیفیت در کوتاهترین زمان را داریم

 

 

___________________________

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد