close
logo

پروفیل درب و پنجره آلومینیومی

پروفیل درب و پنجره آلومینیومی

 

 

پروفیل درب و پنجره آلومینیومی

 

پروفیل های آلومینیوم در صنعت ساختمان برای ساخت در و پنجره از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند. پروفیل ها انواع مختلفی از نظر طرح و رنگ دارند. این نوع فلز به دلیل تبادل گرما و پایین بودن نسبت هدر رفت انرژی , نسبت به دیگر فلزات از جایگاهی خاصی برخوردار است . بنابراین صرفه جویی در انرژی و گرما را به همراه دارد.

پروفیل‌های آلومینیوم بسیار ظریف هستند و نصب آن‌ها سریع و آسان می باشد. همچنین غیرقابل اشتعال می‌باشند و برای نصب در آشپزخانه‌ها گزینه امن و مناسبی به حساب می‌آیند.اگر رویه پنجره‌هایی که از جنس آلومینیوم می باشد را با شیشه های دوجداره یا چند جداره نصب کنید, کاربری آن به کاربری پنجره UPVC نزدیک تر میشود . وزن پروفیل‌های آلومینیومی نسبت به پنجره‌های UPVC سبک وزن تر می باشد و قابلیت بازیافت دارند.

 

 

انواع پروفیل درب و پنجره آلومینیومی

 

 

  پنجره آلومینیومی ساده

 

این نوع پروفیل درب و پنجره, با استفاه از پروفیل ST و کرونت (Coronet) ساخته میشود، و تفاوت آن با سایر انواع خود, تفاوت در نوع سطح مقطع و هندسه آن می باشد.

 

 

  پنجره آلومینیومی ترمال بریک

 

این نوع از پروفیل درب و پنجره بهترین عایق حرارتی برای پنجره ها هستند.درپنجره های ترمال بریک تسمه ها با جنس پلی آمید استفاده میشوند تا بتوانند تا دمای 220 درجه و -50 درجه را تحمل کند. به طور کلی این نوع محصولات از اتلاف انرژِی جلوگیری میکنند و گزینه ای مناسب برای عایق دما هستند.

 

 

  پنجره چوب آلومینیومی

 

جنس داخلی این نوع پنجره ها از چوب است که توسط یک لایه ازآلومینیوم پوشانده شده است به دلیل استفاده از مکانیسم خاص در تولید این پنجره ها، بسیار لوکس و زیبا هستند.

 

 

ثبت نظر

برای مشاوره تماس بگیرید.آلوم فرم

 

 

راه های ارتباطی با آلوم لند

 

 

تلفن های تماس :

 

 09122645327  

09123794374 

 

 

___________________________

 

آدرس آلوم لند :

 

سه راه آدران، به سمت شهریار،

شهرک صنعتی زواره ای

 

 

___________________________

 

درباره  آلوم لند :

 

ما توانایی تولید انواع مقاطع و پروفیل آلومینیوم درجه یک  در مقیاس انبوه و با بالاترین کیفیت در کوتاهترین زمان را داریم

 

 

___________________________

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد